Influenserka Moli-Mej Hejg mesecima je najavljivala da će ime njenog drugog deteta izazvati brojne reakcije. Kada ga je konačno otkrila, pokazalo se da je bila u pravu.

Moli-Mej Hejg i njen verenik Tomi Fjuri početkom juna postali su roditelji po drugi put, a nakon nekoliko dana nagađanja konačno su otkrili kako se zove njihov sin. Kao što je i najavljivala tokom trudnoće, izbor imena izazvao je burne reakcije na društvenim mrežama.

Par, koji već ima trogodišnju ćerku Bambi, dečaku je dao ime Midas Tomas Fjuri (Midas Thomas Fury). Vest su potvrdili na društvenim mrežama, a Tomi je ime svog sina nosio izvezeno i na bokserskoj opremi tokom jednog meča.

„Znala sam da se mnogima neće dopasti“

Još tokom trudnoće Moli-Mej je u svojim Jutjub vlogovima govorila da su ona i Tomi odabrali veoma neobično ime.

Možda vas zanima

– Mislim da smo konačno odlučili. Jedva čekam da ga svi zamrze. Nikada nismo planirali da naše dete dobije obično ime – rekla je tada kroz osmeh.

Dodala je da je do tada upoznala samo jednu osobu sa tim imenom i da ga nikada nije videla na popularnim listama imena za bebe.

Otkrila je i da će mnogi pogrešno izgovarati ime kada ga prvi put vide napisano.

Fanovi pogađali potpuno drugačija imena

Pre nego što su roditelji objavili kako se beba zove, na društvenim mrežama pojavile su se brojne teorije.

Mnogi su verovali da će, posle ćerke Bambi, i drugo dete dobiti ime inspirisano prirodom ili vremenskim prilikama. Među najčešćim predlozima bili su Thunder, Storm i Stormi, ali nijedan nije bio tačan.

Zašto baš Midas?

Moli-Mej je kasnije objasnila da inspiraciju nije pronašla u grčkoj mitologiji, iako mnogi odmah pomisle na legendarnog kralja Midasa, koji je sve što dotakne pretvarao u zlato.

Otkrila je da su ona i Tomi ime zavoleli još pre nekoliko godina gledajući film „Real Steel“ iz 2011. godine, u kojem jedan od robota nosi upravo ime Midas.

– To nam je oduvek bilo omiljeno ime za dečaka. Smatramo da zvuči snažno i posebno – ispričala je.

Reakcije su bile podeljene

Kao što je i očekivala, ime je izazvalo brojne komentare.

Jedni su pohvalili roditelje zbog originalnosti i poručili da im se dopada što su izabrali nešto nesvakidašnje, dok su drugi priznali da im je ime previše neobično i da im se više dopada ime njihove starije ćerke Bambi.

Bez obzira na različita mišljenja, Moli-Mej je poručila da joj tuđi komentari nisu važni.

– Kada smo ćerki dali ime Bambi, mnogima se nije dopalo. Ali Tomi i ja smo ga obožavali i to je jedino što nam je bilo važno. Isto važi i sada – rekla je influenserka.

Ostavi komentar